Запрошуємо студентство та дослідників на наукову конференцію «Банківський сектор та монетарна політика: перспективи розвитку»

Запрошуємо студентство академії та молодих дослідників взяти участь у науковій конференції «Банківський сектор та монетарна політика: перспективи розвитку», яка відбудеться 2 листопада у м. Києві.

До участі запрошуються усі, хто цікавляться дослідженнями мікро- та макроекономічних аспектів роботи банківського сектору та проведення монетарної політики. Теми робіт можуть включати (але не обмежуються):

  • макроекономічні аспекти проведення монетарної політики;
  • проблема вибору інструментів монетарної політики;
  • макро- та мікроекономічні дослідження грошово-кредитного сектору економіки;
  • ефективне регулювання банківського сектору;
  • банківський кредит та економічний розвиток;
  • інші питання з економіки та фінансів.

Для участі у конкурсному відборі роботу необхідно надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із обов’язковим зазначенням назви дослідження, авторів (прізвище, ім'я, університет, курс, спеціальність (для студентів) або університет / організація, факультет / відділ, посада (для дослідників)) та контактних даних (електронна адреса та номер телефону).

Дедлайн подачі робіт: 8 жовтня.

Робочі мови конференції – англійська та українська (синхронний переклад не надаватиметься).

Із будь-яких питань щодо участі у конференції звертайтесь за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У день конференції для учасників будуть організовані екскурсія до музею Національного банку, кава-брейки між сесіями, обід та вечеря, на якій буде оголошено переможців конкурсу на найкращі дослідження.

Для учасників з інших міст оплачується проїзд до / з Києва (автобус або потяг (купе)), а також проживання (дві ночі).

Детальніше за посиланням