Запрошуємо до участі у міжнародному конкурсі з інвестиційних досліджень

CFA Society Ukraine запрошує до участі у Міжнародному конкурсі з інвестиційних досліджень CFA Institute Research Challenge, що має на меті наближення практики інвестиційного бізнесу до сучасної освіти.

Дедлайн реєстрації: 4 жовтня.

У Конкурсі можуть взяти участь команди, що складаються з 3-5 студентів 3-4 курсів освітнього рівня «Бакалавр» та / або 1-2 курсів освітнього рівня «Магістр». Протягом 2 місяців студенти, під керівництвом досвідченого інвестиційного аналітика, повинні будуть написати інвестиційний звіт англійською мовою по одній з провідних публічних компаній та презентувати результати звіту перед суддями.

Від академії (як і від інших ЗВО) можуть взяти участь 2 команди, які представляють щонайменше 2 різні каферди / інститути / факультети.

Команда, що переможе у Всеукраїнському конкурсі з інвестиційних досліджень буде представляти Україну на Регіональному етапі Конкурсу, що пройде у місті Дублін, Ірландія.

Дедлайн реєстрації: 4 жовтня за посиланням

Детальніше про Конкурс на сайті