Запрошуємо до участі у Circular Economy Hackathon 2018

Запрошуємо студентську та наукову спільноту академії взяти участь у першому в Україні Circular Economy Hackathon 2018, який пройде 14-15 жовтня у м. Київ.

Хакатон об’єднає студентство, науковців, розробників ІТ-сфери, підприємців та стартаперів задля пошуку та розвитку сталих інновацій за принципами кругової економіки.

Учасники працюватимуть за сімома напрямками, серед яких:

·        матеріали, що замінять пластик;

·        ресурсоефективність та переробка відходів;

·        еко-дизайн;

·        нові бізнес-моделі й он-лайн платформи та інші.

На Хакатоні на учасників чекають напрацювання спільних ідей, лекторій від провідних українських та іноземних спікерів.

Переможці отримають грошові призи та можливості як для власного розвитку, так і для реалізації своїх ідей спільно з компаніями-партнерами.

Реєстрація за посиланням

Детальніше про Hackathon на сайті