Участь УІПА в урочистих заходах до Міжнародного дня студентського спорту

20 вересня на базі фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» за участі голови Харківської обласної державної адміністрації Світличної Ю.О., заступника Міністра освіти і науки України Греби Р.В., голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Стеценко В.Г., директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Карпової Л.Г, президента Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України», ректора Національного університету фізичного виховання і спорту України Імас Є.В. пройшли урочисті заходи, присвячені Міжнародному дня студентського спорту та урочисте відкриття XIV Універсіади України 2018-2019 навчального року.

У заході взяли учать студентські спортивні делегації із 24 областей України, відбулися Парад обласних студентських спортивних делегацій та Парад спортивних команд харківських вишів, на чолі яких йшли кращі спортсмени. На святкуванні нашу академію представляла делегація викладачів та студентів на чолі з ректором проф. Коваленко Оленою Едуардівною. А на чолі нашої команди на параді йшов кращий студент-спортсмен академії майстер спорту з крос-фіту України та Чемпіон світу серед аматорів з гирьового спорту Мітрюхін Ілля (гр. ДЕА-Т15).

Студенти УІПА також взяли участь у флешмобі з підтягування на перекладині, долучившись до всеукраїнської акції, присвяченій Дню студентського спорту.