Запрошуємо до участі у Міжнародному студентському конкурсі з шрифту і каліграфії «Pangram»

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у Міжнародному студентському конкурсі з шрифту і каліграфії «Pangram».

Прийом робіт триває до: 15 листопада.

Тема Конкурсу 2018 року — Література під гаслом «Читай! Відчувай! Інтерпретуй!». Задачею є візуальна інтерпретація твору світової літератури засобами шрифту і каліграфії. Конкурс дає можливість сучасній молоді продемонструвати власний світогляд через переосмислення літературних сюжетів шляхом унікального поєднання візуальних і художніх стилістик.

Прийом робіт триває до: 15 листопада.

Номінації:

• Каліграфія;
  • Lettering (авторський рисований напис);
  • Типографіка (шрифтовий плакат);
  • Буквиця (ініціал до твору);
  • Акцидентний шрифт;
  • Текстовий шрифт.

Кожен учасник має право подати до 3-х робіт у номінацію.

Детальніше про умови на сайті