Запрошуємо на презентацію програм стажування від компанії CRH Україна

Запрошуємо студентів спеціальностей Професійна освіта. Енергетика; Професійна освіта. Охорона праці; Професійна освіта. Електротехніка та електромеханіка; Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка; Теплоенергетика; Професійна освіта. Машинобудування; Професійна освіта. Транспорт; Економіка та Менеджмент на презентацію програми стажування від компанії CRH Україна – одного з трьох найбільших світових виробників будматеріалів.

Презентація відбудеться 4 жовтня о 13:10 (4 пара) у 220/2.

Презентація відбудеться 4 жовтня о 13:10 (4 пара) у 220/2.