Українська інженерно-педагогічна академія розвиватиме стартапи та інноваційне підприємництво

УІПА підписала меморандум про взаєморозуміння з Громадською організацією «Платформа інноваційного партнерства». Меморандум, підписаний 4 жовтня, передбачає запровадження підприємницького клубу YEP на базі академії.

Передбачається, що такі клуби розвиватимуть підприємницьку культуру та мислення у студентів, поширюватимуть стартап-рух серед молоді та допоможуть сформувати як тренд започаткування стартапів в ЗВО.

УІПА підтримала ініціативу зі створення у ЗВО підприємницьких клубів у межах раніше початої співпраці МОН та ГО «Платформа інноваційного партнерства» (YEP).

Мета проекту – забезпечити комплексну підтримку студентів, молодих вчених та підприємців для розвитку проектів в різних областях, зокрема інноваційних та технологічних проектів. Навчити учасників необхідним знанням та навичкам для успішної реалізації бізнес-ідей. Забезпечити всебічну експертну та менторську підтримку.

Зокрема, у клубі відбуватимуться зустрічі з підприємцями, обговорення нових ідей та проектів, перегляд відеолекцій тощо. Найголовніше – студенти знатимуть, куди їм іти і до кого звернутися за порадою, якщо у них виникає ідея і бажання розвинути її у стартап.

Очікувані результати від реалізації Проекту: Підвищення рівня зацікавленості серед молоді у реалізації власних бізнес-ідей; створення потужного та ефективного центру підтримки підприємницьких ініціатив; розбудова платформи для спільної роботи та комунікації з менторами та експертами; зростання кількості успішних інноваційних проектів.