Новий партнер УІПА – Університет штату Пара (Бразилія)

УІПА розширює свої горизонти міжнародної співпраці на новий Континент. Підписано договір про співробітництво між Українською інженерно-педагогічною академією та Університетом Штату Пара (Бразилія).

Договір про співпрацю передбачає наукове та освітнє співробітництво, спрямоване на розвиток навчальної та наукової діяльності обох сторін, націлений на сприяння спільній та узгодженій реалізації навчальних та дослідницьких програм.

Сторони мають намір здійснювати мобільність викладачів, докторантів, аспірантів і студентів з метою стажування та підвищення кваліфікації. Обмінюватися науковими публікаціями, навчально-методичними матеріалами, навчальними планами і програмами.

Партнерські ЗВО мають намір проводити спільну роботу з підготовки та публікації навчальних посібників і навчально-методичної літератури, обмінюватися спеціалістами, проводити спільні наукові дослідження, будуть сприяти організації спільних конференцій та семінарів, а також запрошувати вчених з ЗВО-партнера на міжнародні симпозіуми, конференції та семінари.