Запрошуємо студентів та аспірантів УІПА долучитись до глобального дослідження підприємницького духу студентів – GUESSS

Студенти та аспіранти Української інженерно-педагогічної академії, Ваші плани на майбутнє щодо розвитку кар’єри  та професійної діяльності мають велике значення. Дослідницький проект GUESSS (Global University Entrepreneurial Spirit Students' Survey) вивчає наміри студентів відносно вибору кар’єри  у 50 країнах та більш ніж 1000 ЗВО світу.

Ваша участь у нашому онлайн-опитуванні є надзвичайно цінною. Усі анкети, що заповнені, беруть участь у лотереї, де Ви можете виграти 2500 гривень.

Заповнення анкети онлайн  вимагатиме 10-15 хвилин. Гарантуємо анонімність та конфіденційність усіх отриманих відомостей!

Анкета доступна за посиланням

Додаткову інформацію про проект GUESSS можна отримати за посиланням