Запрошуємо долучитись до Міжнародної освітньої ініціативи «Академія ЄС – Східне партнерство»

Запрошуємо аспірантів та молодих вчених (до 5 років з моменту захисту дисертації) з різних академічних дисциплін, що цікавляться тематикою ЄС, взяти участь у міжнародній освітній ініціативі «Академія ЄС – Східне партнерство», що відбудеться в м. Київ, 11-15 лютого.

Метою цієї міжнародної освітньої ініціативи є забезпечення кращого розуміння її учасниками особливостей взаємодії усіх шести країн Східного Партнерства з Європейським Союзом. У рамках Академії зокрема буде проаналізовано роль Європейського Союзу у Східній Європі, простежено особливості відносин ЄС з кожною країною-учасницею Східного Партнерства, зокрема процес імплементації Угод про Асоціацію у Грузії, Молдові та Україні, обговорено чинники, що гальмують зближення ЄС з країнами Східного Партнерства, розглянуто потенційні сценарії їхніх відносин у майбутньому.

«Академія ЄС – Східне Партнерство» покликана актуалізувати знання учасників про стан відносин ЄС – Східне Партнерство та слугувати високоякісним ресурсом з євроінтеграційної тематики для аспірантів і молодих вчених у їхньому професійному розвитку.

Найуспішніші учасники будуть запрошені взяти участь у Міжнародній конференції «Роздуми про майбутнє відносин ЄС – Східне Партнерство: голос молодих науковців», заплановану на червень 2019 року.

Робоча мова: англійська.

Участь безкоштовна, з відшкодуванням витрат на проїзд, проживання та харчування.

Після закінчення програми учасники отримають Сертифікат.

Для участі необхідно подати:

  • онлайн-заявку;
  • резюме;
  • короткий виклад своєї дослідницького теми / проекту (250-500 слів).

Резюме та виклад теми дослідження надсилати на електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детальніша інформація англійською мовою на сайті 

Анонс 

Для аплікантів

Термін подання заявки: 18 листопада.

Контактна інформація: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. +38 067 315 92 24