Студенти і викладачі відвідали Навчальний центр Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України

Студенти і викладачі академії 19 жовтня відвідали Навчальний центр Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України.

Рятувальники закладу провели заняття та практично відпрацювали вправи зі студентами.

Рятувальники закладу провели заняття та практично відпрацювали вправи зі студентами:

• як себе поводити при знаходженні вибухонебезпечних предметів;
  • як правильно користуватися засобами гасіння пожежі та надавати першу допомогу постраждалим.

Всі учасники програми пройшли практичні заняття щодо евакуації з будівель, подолання канатних переправ «Крокодил» і «Кропива».

Під час занять проводилась ознайомча екскурсія з рятувальною технікою та засобами малої механізації, які використовуються рятувальниками під час виникнення надзвичайних ситуацій. Також на занятті «Евакуація з умовно підтоплених територій» студенти на рятувальному човні долали водні перешкоди та здійснили переправу на небезпечну територію.