Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі «Ярмарок ідей: транспорт майбутнього»

Запрошуємо студентство академії взяти участь у відкритому Всеукраїнському конкурсі «Ярмарок ідей: транспорт майбутнього».

Насамперед це конкурс ідей. Пропозиції можуть стосуватися не тільки засобів пересування, а й усієї транспортної системи: інфраструктури, управління транспортом, безпеки.

Термін подачі робіт: до 30 листопада.

Насамперед це конкурс ідей, а не наукових доповідей або стартапів. Організатори закликають учасників пробудити свою фантазію та творчість, зазирнути на 10 – 30 – 50 років уперед та не забувати про наявні проблеми, що чекають на вирішення. Пропозиції можуть стосуватися не тільки засобів пересування, а й усієї транспортної системи: інфраструктури, управління транспортом, безпеки.

Конкурс проводиться у п’яти номінаціях:

1. «Автомобільний транспорт» (громадський, персональний, спеціалізований);

2. «Залізничний транспорт»;

3. «Повітряний транспорт»;

4. «Альтернативний транспорт»;

5.  «Водний транспорт».

Мови конкурсних робіт: українська, російська, англійська.

Термін подачі робіт: до 30 листопада.

Детальна інформація в Інформлисті , а також на сайті