ННППІ УІПА запрошує до участі у Всеукраїнській інтернет-конференції «Сучасні технології в енергетиці, електромеханіці, системах управління та машинобудуванні»

Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут УІПА (м. Бахмут) запрошує всіх бажаючих вчених, викладачів, докторантів, аспірантів, магістрантів, а також фахівців до участі у роботі Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Сучасні технології в енергетиці, електромеханіці, системах управління та машинобудуванні».

Конференція відбудеться 19-21 листопада, у м. Бахмут.

Дедлайн подачі заявок: 12 листопада.

Конференція відбудеться 19-21 листопада, у м. Бахмут.

Дедлайн подачі заявок: 12 листопада.

Пропонується обговорення тез доповідей та результатів в off-line режимі (на форумі інтернет-конференції).

Секції конференції:

1.      Інформаційні та телекомунікаційні технології.

2.      Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.

3.      Охорона праці та технологічна безпека.

4.      Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології.

5.      Сучасні технології в машинобудуванні.

6.      Сучасні проблеми управління національною, регіональною та галузевою економікою.

7.      Психолого-педагогічні проблеми інженерно-педагогічної освіти в умовах сучасних викликів.

Участь у конференції безкоштовна. Авторам буде надіслана електронна версія збірника матеріалів конференції та Сертифікат учасника (за потребою). Електронна версія збірника буде розміщена на сайті конференції http://conference.nnppi.in.ua/

За додатковою інформацією звертайтесь до секретаря конференції: Чикунов Павло Олександрович, тел.: 050 608 84 52, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., skype: pashurka75.

Інформлист Конференції

Заявка на участь