Підсумки навчально-практичного семінару для директорів ПТНЗ «Соціальне партнерство в освітній системі закладу професійної (професійно-технічної) освіти»

Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації на базі Української інженерно-педагогічної академії 24 жовтня було проведено навчально-практичний семінар з директорами закладів професійної (професійно-технічної) освіти за темою «Соціальне партнерство в освітній системі закладу професійної (професійно-технічної) освіти».

Метою семінару було обговорення питань підвищення рівня соціального партнерства, розвиток теорії та практики підготовки конкурентоспроможних робітників на побудову дієвих механізмів взаємовигідної співпраці закладів професійної (професійно-технічної) освіти з роботодавцями.

Заслухали доповіді:

1. Майського Геннадія Юрійовича, головного спеціаліста відділу науки, вищої та професійної освіти управління освіти і науки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації за темою «Соціальне партнерство як форма соціальної взаємодії та педагогічного явища».

2. Гонтаренко Ірини Миколаївни, директора Лозівського професійного ліцею за темою «Формування системи соціального партнерства Лозівського професійного ліцею»

3. Амірбекова Геннадія Джамалдіновича, директора Державного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області» за темою «Соціальне партнерство в освітній системі Державного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області»

4. Бачієвої Лариси Олесандрівни, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти за темою «Українська інженерно-педагогічна академія – надійний партнер закладів професійної освіти».