Методичний семінар «Розвиток пізнавальних та інтелектуальних інтересів на уроках економіки»

На базі Української інженерно-педагогічної академії викладачами кафедри економіки та організації діяльності суб’єктів господарювання 25 жовтня був проведений методичний семінар «Розвиток пізнавальних та інтелектуальних інтересів на уроках економіки» для вчителів економіки Харківського району на тему: «Аспекти формування історичного та сучасного етапів розвитку економіки при викладанні економічних дисциплін у школі».

Учасники методичного семінару дізнались про:

• історичні  аспекти формування економічної думки;
  • сучасні погляди формування економічної системи на макро- , мезо - і макрорівнях;
  • стан розвитку сучасної економіки у світі.

Також учасники семінару проаналізували досвід економічно розвинених країн, стан та перспективи економічного розвитку України.