Участь викладачів кафедри практичної психології УІПА в закордонних міжнародних наукових заходах

Доцент кафедри практичної психології Білоцерківська Ю.О. взяла участь у роботі Міжнародного науково-практичного семінару «Integration of science and practice in the education system of EU countries» 23 жовтня м. Катовіце, Польща та 24-25 жовтня виступила з доповіддю на Міжнародній науковій конференції «Economic and Social-focused Issues of Modern World» м. Братислава, Словаччина, в якої також заочну учать взяла доцент кафедри практичної психології Колчигіна А.В.