Викладачі та студенти кафедри практичної психології взяли участь у роботі II міжрегіональної конференції «Харківський осінній марафон психотехнологій»

Викладачі та студенти-практичні психологи та кафедри практичної психології взяли активну участь у роботі II міжрегіональної конференції “Харківський осінній марафон психотехнологій”, що відбулася 27 жовтня 2018 року на базі ХНПУ ім. Г.С.Сковороди. Студенти виступили з авторськими есе з психологічної тематики, презентували тези здійснених наукових робіт, відвідали майстер-класи провідних вітчизняних психологів, а також отримали сертифікати.

Вітаємо Кушнір А.І. (група ДМП-Пс17-1), Левченко Г.Р. (група ДМП-Пс17-2), Медведєв І.М. (група ДМП-Пс17-2), які отримали дипломи ІІІ ступеня за презентовані розробки у конкурсі студентських творів-есе з психології, а також доцента кафедри Практичної психології Нікітіну О.П., яка отримала диплом I ступеня за авторську розробку, презентовану на конкурсі психотехнологій!