Конференція «Актуальні питання розвитку українського суспільства щодо процесу ЕС- вибір української молоді”

8 листопада кафедрою іноземних мов була проведена конференція “Актуальні питання розвитку українського суспільства щодо процесу ЕС- вибір української молоді”.

Студенти зробили спробу поглянути зовсім по-іншому на проблему розвитку українського суспільства, запропонувавши власні ефективні стратегії подальшого розвитку. Гідним продовженням стали індивідуальні презентації конкурсних проектів, що були представлені на конференції. Один з проектів зібрав під своєю егідою представників студентства, що цікавляться дослідженнями в галузі інформаційних технологій та психології, що доводить про широкий спектр наукових інтересів нашого студентства.

Високий рівень кожного учасника та впевненість в тому, що участь у подібних наукових заходах вже є перемогою, підтвердило і журі та визначило переможців за секціями.

Секція 1

І місце – Кузнецова А.

ІІ місце – Шалайкін А.

ІІІ місце – Іванова А.

Секція 2

1 місце - Федотова С.

2 місце - Малюта С.

3 місце - Вільховська Д.

Секція 3

1 місце - Голобородько А.

2 місце - Войтенко А.

3 місце - Дробуш В.