Офіційна презентація мережі бізнес-інкубаторів YEP у Харкові

Мережа бізнес-інкубаторів YEP! запускає стартап-клуби в харківських університетах та українсько-естонську програму з підприємництва YEP!Starter. Запрошуємо студентство академії на офіційну презентацію проекту.

Захід відбудеться 15 листопада на базі ХНУРЕ (корпус І, в аудиторії 102І), початок 15:00.

У Програмі:

- презентація програм з підприємництва;

- справжній бізнес-нетворкінг;

- лекції Віктора Герасимова, delivery director в SoftServe та Віталія Фіша, кризового менеджера та незалежного бізнес-консультанта.

* YEP! – це мережа академічних бізнес-інкубаторів, в якій студенти та молоді науковці навчаються створювати власні стартапи. До мережі YEP! входять студентські стартап-клуби в 23 університетах України, бізнес-інкубатор у Києві. Програму YEP! підтримують Cisco, Deloitte, Lucky Labs, посольств Естонії та Ізраїлю, Міністерства освіти та науки та Міністерства економічного розвитку і торгівлі.