Міжнародна науково-технічна конференція CSYSC-2018 запрошує до участі

Запрошуємо студентів, аспірантів та молодих вчених академії до участі в роботі міжнародної науково-технічної конференції «Компʼютерні науки, інформаційні технології та системи управління» – CSYSC-2018.

Конференція буде проходити 28-30 листопада.

Конференція буде проходити 28-30 листопада на базі Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.

Метою проведення конференції є обмін науковими ідеями та досвідом в галузях прикладного застосування компʼютерних наук, інформаційних технологій, систем керування та управління.

«CSYSC-2018» надає унікальну можливість для встановлення наукового партнерства, обміну науковими ідеями та активного фахового спілкування молодих вчених.