Міжнародна науково-практична конференція «Free and Open Source Software» запрошує до участі

Запрошуємо до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Free and Open Source Software», яка відбудеться 20-22 листопада.

Запрошуємо до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Free and Open Source Software», яка відбудеться 20-22 листопада на базі Харківського національного університету будівництва та архітектури.

Мета конференції:

1. Обговорення наукових і практичних проблем використання безкоштовного програмного забезпечення та програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом на сучасному етапі.

2. Виявлення обдарованої молоді, створення умов для її творчого зростання, стимулювання розвитку учнівської та студентської наукової роботи для подальшого підвищення якості підготовки майбутніх фахівців з інформаційних технологій.

Робота конференції відбудеться за секціями:

Секція №1. Безкоштовні сервіси, фреймворки, середовища та інструменти для розробників програмного забезпечення.

Секція №2. Прикладне програмне забезпечення: офісні та спеціалізовані пакети.

Секція №3. Комп’ютерна графіка та Web-дизайн.