Стартував прийом робіт на конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

Запрошуємо творче та креативне студентство взяти участь у щорічному ХІ Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття» (анімаційних робіт молодих істориків).

Мета Конкурсу – підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті і подолання історичних міфів.

Дедлайн подачі робіт: 1 грудня.

В конкурсі можуть брати участь студенти та викладачі, індивідуально та колективно.

До участі приймаються мультимедійні проекти – аматорські документальні та ігрові фільми й відеоролики. Вимоги:

·        формат «.avi»;

·        тривалість – не більше 8 хвилин;

·        авторський текст – українською мовою.

На початку відео роботи має бути чітко вказано назву відеоматеріалу та його авторів. Крім того до роботи слід долучити окремим файлом у форматі .doc анкету.

Конкурсні роботи та анкету учасника (учасників) слід надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Дедлайн подачі робіт: 1 грудня.

Відзначення переможців: наприкінці січня 2019 р.

Переможці нагороджуються Почесними грамотами, дипломами та грошовими преміями.