Святковий концерт до Дня студента

Святковий концерт з нагоди святкування Дня студента відбувся 15 листопада в Українській інженерно-педагогічній академії.

Усіх присутніх у залі і, насамперед, студентів привітали ректор академії професор  Коваленко Олена Едуардівна, перший проректор Тарасюк Анатолій Петрович, голова профспілки Зеленін Геннадій Іванович та декани факультетів.

Грамотами ректорату та факультетів були нагороджені кращі студенти академії, відмінники навчання, активні учасники студентського самоврядування та художньої самодіяльності, кращі спортсмени нашої академії.

Завершилося відзначення святковим концертом від колективів культурного центру УІПА.