Команда ННППІ УІПА взяла участь у Регіональному Форумі Кар’єри під гаслом «Живи та працюй в Україні!»

Команда Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут) 20 листопада взяла активну участь у Регіональному Форумі Кар’єри під гаслом «Живи та працюй в Україні!», презентувавши свої новітні розробки з 3D-візуалізації та доповненої реальності.

Захід було проведено з метою орієнтації учнів Донецької області на навчання у місцевих закладах вищої освіти та подальше працевлаштування на українських підприємствах, для подолання дисбалансу регіонального ринку праці, а також попередження масового виїзду талановитої молоді на навчання і роботу за кордон, стимулювання бізнес-мислення і орієнтування молоді на підприємницьку діяльність.

3D-візуалізацїєю ННППІ займається з січня 2018 року в рамках наукового гуртка «Інноваційні технології» під керівництвом старшого викладача кафедри Електромеханічних та комп’ютерних систем ННППІ УІПА Булгакової Ірини Володимирівни. У рамках проекту з 3D-візуалізації міста Бахмут створено та опубліковано на картах Google 3D-тури багатьох культурно та соціально важливих об’єктів міста. Протягом роботи проекту з 3D-візуалізації створено та опубліковано на картах Google 213 фото, які у сумі зібрали  більш 170 тисяч переглядів, що свідчить про зацікавленість нашим містом і актуальність віртуальних турів.

Проектом доповненої реальності студенти з керівником наукового гуртка займаються нещодавно. Розроблено додаток Планети Сонячної системи для смартфонів та 12 плакатів, завдяки чому при наведені камери смартфону на одну з картинок із зображенням планети, ми можемо побачити на екрані телефону об’ємне зображення Землі, Марсу або іншої планети, які до того ж ще мають функції оберту та звуковий супровід з описом планети.