Участь представників УІПА у кампанії «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства. Orange the World: #HearMeToo»

З 25 листопада по 10 грудня триває кампанія щодо Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства проти жінок. Традиційно в Харкові відбувся щорічний захід в рамках кампанії Генерального Секретаря ООН (UNiTE) із боротьби з насильством щодо жінок «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства. Orange the World: #HearMeToo».

У заході взяли участь студенти академії та керівник Центру ґендерної освіти УІПА доцент кафедри філософії, українознавства і політології Кашаба О.Ю.