Перше координаційне засідання представників організацій – переможців конкурсу проектів Creative Spark від British Council

Перше координаційне засідання представників організацій, які перемогли в конкурсі проектів Creative Spark від British Council відбулось 20-21 листопада в Тбілісі (Грузія).

Від команди академії у першій зустрічі переможців програми Creative Spark взяла участь декан факультету економічних, управлінських та освітніх технологій Ярмош О.В.

У листопаді 2018 року програма Creative Spark підтримала 35 міжнародних партнерських проектів між навчальними закладами та неурядовими організаціями чи національними органами в секторі креативних індустрій у партнерстві з закладами вищої освіти Великої Британії. Одним із восьми переможців з України став спільний проект Української інженерно-педагогічної академії та University of Bedfordshire (Велика Британія).

Під час зустрічі було проведено пленарні сесії про розвиток креативних індустрій країн-партнерів британських закладів освіти (Азербайджану, Вірменії, Грузії, Казахстану, Киргизстану, України та Узбекістану), обговорено попередні напрацювання та подальші дії щодо реалізації спільного проекту з Dr. Yongmei Bentley (University of Bedfordshire).

Запрошуємо студентів та викладачів стати учасником проекту, яким передбачено навчання з креативного підприємництва, безкоштовні он-лайн курси з англійської мови від British Council з підприємництва, а також можливість участі у пітчингу бізнес-ідей з відповідним фінансуванням й можливістю візиту у Велику Британію.

За детальною інформацією звертайтеся до ННЦ Інноваційних освітніх технологій та академічної мобільності УІПА.