Заходи щодо вшановування пам'яті жертв Голодомору

24 листопада в Україні вшановували пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 р.р., який став геноцидом українського народу. Студенти та викладачі академії поклали квіти до Меморіалу жертвам Голодомору та Пам’ятного хреста Жертвам Голодомору.

З 20 по 24 листопада з нагоди вшанування цієї дати в Українській інженерно-педагогічній академії було проведено ряд заходів.

З 20 по 24 листопада з нагоди вшанування цієї дати в Українській інженерно-педагогічній академії було проведено ряд заходів:

• кінолекторій «Жнива розпачу»;
  • круглий стіл «Голодомор 1932-1933 років: технологія геноциду»;
  • студентські наукові читання «Люди правди: дослідники Голодомору 1932-1933 років в Україні».

У науковій бібліотеці була організована виставка «Збудуйте пам’яті негаснучий собор: до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років». Під час інформаційних годин було проведено презентацію фото- і відеоматеріалів «Голодні очі. Змарновані життя».

Також студенти-першокурсники відвідали виставку «Свіча скорботи» у Харківському історичному музеї імені М.Ф. Сумцова.