Конкурс профагітбригад

Конкурс профагітбригад пройшов 28 листопада в Українській інженерно-педагогічній академії. На розсуд суддів були представлені креативні виступи чотирьох факультетів: енергетики, енергозберігаючих технологій і автоматизації енергетичних процесів; економічних, управлінських та освітніх технологій; технологічного та міжнародних освітніх програм.

У своїх виступах команди висвітлювали питання навчання в Українській інженерно-педагогічній академії; актуальності  набутих знань, умінь та навичок; можливостей кар’єрного зростання після закінчення спеціальностей та затребуваності фахівців різних напрямів на ринку праці України та Європи.

Форми виступу були дуже різноманітні – кожна команда підійшла до виступу відповідально, творчо та з гумором. Вболівальники у залі шаленіли після виступу своїх фаворитів.

Суддям прийшлося нелегко присудити призові місця учасникам конкурсу. Проте, призові місця розподілилися таким чином:

І місце – виступ профагітбригади факультету міжнародних освітніх програм;

ІІ місце – виступ профагітбригади факультету енергетики, енергозберігаючих технологій і автоматизації енергетичних процесів;

ІІІ місце поділили команди факультету економічних, управлінських та освітніх технологій та технологічного факультету.

Від конкурсу учасники, вболівальники, судді та керівництво Української інженерно-педагогічної академії отримали задоволення та позитивний настрій.