Соціальна програма для студентства «Scholarship – оплати своє навчання»

Соціальна програма для студентства «Scholarship – оплати своє навчання» пропонує студентам позмагатись за грант на оплату свого навчання у розмірі 15 000 грн.

Роботи приймаються до: 10 січня 2020 р.

Компанія Pizza.od.ua проводить конкурс на безкоштовне навчання, для чого треба написати цікаву статтю загальним обсягом не менше 3 000 символів на тему «Піца: історія страви та найцікавіший рецепт» або «Кухні світу, кулінарія». Допускається використання фото- та відеоматеріалів.

Роботи приймаються до: 10 січня 2020 р.

Стати учасником може:

• студент I-V курсів, що навчається на контрактній основі;
  • абітурієнт ЗВО: старших класів технікуму, коледжу, університету контрактної форми навчання.

Проплата проводиться Pizza.od.ua лише на розрахунковий рахунок ЗВО, у якому навчається переможець.

Деталі та реєстраційна форма на сайті Програми Scholarship