Тираспольський державний університет – перший партнер УІПА з Молдови

Українська інженерно-педагогічна академія уклала меморандум про співробітництво з Тираспольським державним університетом (Кишинів, Молдова), це перший партнер академії з Молдови.

Меморандум про співробітництво передбачає:

• обмін студентами для навчання та стажування;
  • обмін професорсько-викладацьким складом і співробітниками;
  • обмін академічними публікаціями та інформацією;
  • організацію спільних конференцій та семінарів.

Наші ЗВО домовилися спільно заохочувати розвиток програм академічної мобільності, проводити спільні дослідження та організовувати науково-практичні конференції та освітні семінари, розвивати партнерську діяльність у напрямку підготовки наукових і освітніх проектів.

Тираспольський державний університет – перший заклад вищої освіти в Республіці Молдова, заснований 1 жовтня 1930 року, з 1992 року університет знаходиться в місті Кишинів.