Центр експертизи у галузі енергетики на базі УІПА

Центр експертизи у галузі енергетики – це об’єднання ЗВО та компаній енергетичної галузі, в тому числі малого та середнього бізнесу, що діятиме на базі Української інженерно-педагогічної академії.

«Центри експертизи» – це пілотний формат, розроблений на основі голландського досвіду за підтримки компанії VISA. Мета – створити майданчик взаємодії студентів, викладачів і представників бізнесу для розвитку сектору, обміну досвідом, налагодження співпраці та розширення кадрових можливостей.

15 квітня у Києві представники Української інженерно-педагогічної академії (зав. каф. менеджменту Бабенко К.Є. та зав. каф. ФЕЕіЕ Чернюк А.М.) при підтримці експертної організації CSR Ukraine, Центру «Розвиток КСВ» провели перше обговорення для розробки дорожньої карти «Центри експертизи в галузі енергетики».

Зустріч відбулась у приміщенні Академії ДТЕК у Києві. На зустрічі було обговорено ключові аспекти діяльності Центру експертизи.

Відкриття Центру експертизи у галузі енергетики на базі УІПА стало можливим завдяки підписанню меморандума взаєморозуміння про співробітництво між Громадською організацією «Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та Українською інженерно-педагогічною академією, щодо створення Центру експертизи.

Галуззю спрямування цього Проекту є енергетика.

Мета Проекту – об’єднати компанії, ЗВО та експертів навколо окремо-визначеної галузі, на базі ЗВО, з використанням його дослідницько-наукового та ресурсного потенціалу, створити майданчик для нетворкінгу (спілкування, корисні знайомства) між студентами, викладачами та компаніями заради обміну досвідом, налагодження співпраці і ділових контактів, отримання можливостей для працевлаштування.

Координатори проекту від УІПА: завідувач кафедри фізики, електротехніки та електроенергетики, доц. Чернюк А.М. та завідувачка кафедри менеджменту доц. Бабенко К.Є.

Сторони засвідчують, що мають намір спрямувати зусилля на ефективне співробітництво щодо:

- створення Центру експертизи у галузі енергетики на базі академії;

- залучення компаній та підприємств галузі енергетики для участі у цьому Проекті;

- налагодження співпраці та комунікації між усіма створеними Центрами експертизи, що функціонуватимуть у рамках програми;

- сприяння побудові та розвитку довгострокових партнерських стосунків між ЗВО та компаніями, підприємствами, що долучаться до участі у Проекті;

- залучення молоді, а зокрема студентства, до активної участі у Проекті задля здобуття та вдосконалення їх практичних знань і навичок, а також спілкування із потенційним роботодавцем.