В УІПА підбили підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта»

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт відбувся 18 квітня на базі Української інженерно-педагогічної академії.

За право бути кращим автором студентської наукової роботи зі спеціальності «Професійна освіта» змагалися 114 авторів з 32 закладів вищої освіти з різних міст України.

Галузева конкурсна комісія відзначила 22 кращі наукові роботи, автори яких були запрошені на підсумкову науково-практичну конференцію для захисту своїх наукових здобутків. Під час секційних засідань студенти продемонстрували високий рівень володіння основами науково-педагогічних досліджень при вирішенні актуальних завдань професійної освіти.

За результатами захисту наукових робіт учасники підсумкової конференції нагороджені дипломами І-ІІІ ступенів.

Диплом I ступеня здобули:

1. Ракуса Юлія Олександрівна – Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди.
  2. Медведєв Роман Петрович, Саракуз Тетяна Олегівна – Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського.
  3. Мельник Леся Миколаївна – Уманський державний педагогічний університет ім. П. Тичини.
  4. Кабанова Крістіна Юріївна – Київський університет ім. Б. Грінченка.
  5. Банделет Катерина Олексіївна – Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна.

Диплом II ступеня здобули:

1. Дубницька Ірина Анатоліївна – Українська інженерно-педагогічна академія.
  2. Жупник Тетяна Михайлівна – Національний університет «Львівська політехніка».
  3. Гєнова Анастасія Валеріївна, Сироватіна Наталія Леонідівна – Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського.
  4. Дзень Віталій Євгенович, Кунинець Михайло Сергійович – Львівський державний університет безпеки життєдіяльності.
  5. Білецька Ірина Юріївна – Національний університет цивільного захисту України.
  6. Лещишин Василь Андрійович – Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка.

Диплом III ступеня здобули:

1. Латоша Ксенія Вікторівна – Національна металургійна академія України.
  2. Максименко Альона Сергіївна – Криворізький національний університет.
  3. Лєвіна Людмила Дмитрівна – Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Б. Хмельницького.
  4. Шиліна Ольга Євгеніївна – Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія»
  5. Даценко Марія Сергіївна – Київський університет ім. Б. Грінченка Інститут мистецтв.
  6. Сафронова Ірина Ігорівна, Стек Анна Володимирівна – Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського.
  7. Новіченко Наталія Сергіївна, Карнаухова Анастасія Сергіївна – Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут).
  8. Магдич Дар’я Дмитрівна – Харківський національний автомобільно-дорожній університет.
  9. Пахомов Андрій Валерійович – Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І. Франка.
  10. Мержевський Руслан Анатолійович, Медведенко Валентина Миколаївна – Бердянський державний педагогічний університет.
  11. Романюк Ольга Ігорівна – Черкаський інститут пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України

Українська інженерно-педагогічна академія познайомила учасників конкурсу з мальовничим краєм Слобожанщини, з першою столицею – Харковом, організувала екскурсію по історичним містам Харкова.

Дружній колектив академії бажає щастя українському студентству у здійсненні майбутніх наукових проектів та чекає учасників конкурсу у наступному році!