Студентка УІПА стала призеркою Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент»

Вітаємо студентку групи ДЕУ-ПА18мг 5 курсу факультету економічних, управлінських та освітніх технологій Пономарьову Тетяну, яка стала призеркою II-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент» та отримала диплом ІІ ступеня.

Також Тетяна виступила з доповіддю на Міжнародній науково-практичної інтернет-конференції «Проблеми фінансового менеджменту» та отримала грамоту за цікавий науковий доробок.

Супроводжувала підготовку до олімпіади, а також брала участь в якості члена журі, професор кафедри менеджменту Карлова О.А.