Загальноакадемічний захід до Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Сьогодні, 8 травня, в стінах Української інженерно-педагогічної академії відбувся загальноакадемичний захід, присвячений важливим датам – Дню пам’яті та примирення та Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

В залі зібрались викладачі, студенти та співробітники академії. Зі словами привітання до всіх присутніх звернулась ректор УІПА проф. Коваленко Олена Едуардівна, а також голова Харківської обласної ради борців антифашистського опору, почесний громадянин міста Харкова, професор кафедри Інтегрованих технологій у машинобудуванні та зварювального виробництва Малицький Ігор Федорович.

Колективи культурного центру підготували святковий концерт.