Студентка УІПА взяла участь у науковій конференції «Studenckich Kół Naukowych» Науково-Технологічного Університету AGH, Польща

Студентка групи ДКІ-ПОК18мг Тімченко Юлія 9 травня взяла участь у 56 студентській науковій конференції «Studenckich Kół Naukowych» Науково-Технологічного Університету AGH (Польща), секція «Інформатика».

Студентка групи ДКІ-ПОК18мг Тімченко Юлія 9 травня взяла участь у 56 студентській науковій конференції «Studenckich Kół Naukowych» Науково-Технологічного Університету AGH (AKADEMIA GÓRNICZO – HUTNICZA im. Stanisława Staszica w Krakowie), Польща у засіданні секції «Інформатика». Молодий науковець виступила із доповіддю англійською мовою «Simulation Model of Professional Activity of the Teacher-Engineer – Developer of Computer-Aided Learning Systems».

В рамках конференції був проведений конкурс студентських робіт, на якому наша робота посіла друге місце. За результатами конференції підготовлена збірка тез доповідей в електронному вигляді. Також магістр та її науковий керівник, доцент кафедри Інформаційних комп’ютерних технологій і математики Бондаренко Тетяна Сергіївна, отримали можливість опублікувати наукову статтю у розширеному форматі англійською мовою у друкованому науковому виданні НТУ AGH.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів.