Відбувся візит делегації Університету Бедфордширу до УІПА

З 15 по 19 травня Українська інженерно-педагогічна академія приймала делегацію Університету Бедфордширу (Велика Британія) в рамках виконання спільного проекту Create Creative Entrepreneurs програми Creative Spark: Higher Education Enterprise Programme від British Council.

УІПА відвідали проф. Yanqing Duan та д-р. Yongmei Bentley. Під час візиту вони взяли участь у фіналі конкурсу стартап-проектів «СПРОБУЙ І ТИ!» 2019, виступили як спікери Create Creative Entrepreneurs Роуд-шоу, провели для студентів УІПА навчальний семінар з підготовки проектів до конкурсу Creative Spark Big Idea Challenge. Також проф. Yanqing Duan та д-р. Yongmei Bentley провели захоплюючий семінар для викладачів академії на тему «Розвиток підприємницької екосистеми ЗВО на прикладі Університету Бедфордширу».