Зустріч представників самоврядування шкіл Харківського району зі студентським самоврядуванням УІПА

23 травня на базі Української інженерно-педагогічної академії відбулась зустріч представників шкіл Харківського регіону зі студентами та представниками студентського самоврядування УІПА.

На цій зустрічі усі присутні представники шкільного самоврядування шкіл Харківського регіону ознайомились із академією, факультетами та спеціальностями, докладніше дізнались про роботу студентського самоврядування та волонтерського корпусу УІПА, про соціальні проекти, які реалізуються силами нашого студентства. Свої надбання продемонстрували представники команди Enactus UEPA, а також колективи культурного центру УІПА.