Студенти УІПА повернулись з навчання за програмою семестрових обмінів з Поморською академією

Студенти факультету КІТВО Української інженерно-педагогічної академії повернулись з семестрового навчання за програмою обмінів з ЗВО-партнера УІПА – Поморської академії (м. Слупськ, Польща) за напрямом навчання «Управління».

Студенти факультету КІТВО Української інженерно-педагогічної академії гр. ДКИ-ПОК18пр повернулись з семестрового навчання за програмою обмінів з ЗВО-партнера УІПА – Поморської академії (м. Слупськ, Польща) за напрямом навчання «Управління».

До курсу лекцій входили «Управління якістю», «Ведення бізнесу», «Культура організації і управління», «Сучасні мови» і багато інших. Також студенти мали чудову можливість паралельно вивчати дві мови – польську і німецьку на безкоштовних курсах, які надає академія, а також добре ознайомитись з культурою Польщі.