Урочисте святкування Дня науки в УІПА

23 травня в Українській інженерно-педагогічній академії відбулося святкування Дня науки. Урочисте засідання підсумовувало активність науковців і студентів академії за навчальний рік.

День науки розпочався вітальним словом керівника групи з наукової діяльності Масіча В.В. Проректор Купріянов О.В. підбив підсумки наукової роботи академії за навчальний рік, зосередившись на досягненнях. Доктор технічних наук Ламнауер Н.Ю. у науково-популярному ключі розтлумачила свій науковий напрямок - статистичні методи управління технологічними процесами по параметрам якості і зосередилася на можливостях його застосуваннях у інших галузях промисловості. Доцент кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти Єрьоменко О.А. доповіла про нові розробки з адаптивного управляння, що лягли в основу її майбутньої докторської дисертації. Переможці Всеукраїнських студентських наукових олімпіад і конкурсів з різних факультетів зосередилися на отриманих наукових результатах і висловили подяку своїм науковим керівникам і ректору академії за підтримку перших наукових кроків.

Святкування дня науки завершилося нагородженням науковців і студентів, що відзначилися науковими здобутками у навчальному році.