Представниці УІПА успішно завершили курс Школи соціального проектування Open Grants School

Урочисте підбиття підсумків третього набору Школи соціального проектування Open Grants School відбулось 31 травня у Великій залі Харківської міської ради. Курс Школи пройшли представниці Української інженерно-педагогічної академії.

Урочисте підбиття підсумків третього набору Школи соціального проектування Open Grants School відбулось 31 травня у Великій залі Харківської міської ради. Проект проводиться Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради.

Курс Школи пройшли представниці Української інженерно-педагогічної академії:

старший викладач кафедри креативної педагогіки та інтелектуальної власності, кандидат юридичних наук Тихонова Дар’я Сергіївна;

студентка факультету економічних, управлінських та освітніх технологій Лотоцька Єлизавета.

Вітаємо дівчат з випускним та бажаємо застосовувати отримані знання на практиці та досягати нових високих результатів!