УІПА включена до престижного міжнародного рейтингу U-Multirank 2019

U-Multirank є одним з найбільш глобальних рейтингів університетів.

Цього року до рейтигу U-Multirank увійшло 54 українських ЗВО, серед яких і Українська інженерно-педагогічна академія

Загалом у випуск рейтингу 2019 рік увійшло 1612 університетів з 99 країн. Кількість предметних областей, за якими можуть бути ранжовані ЗВО, розширено до 16: бізнес-дослідження, біологія, історія, комп'ютерні науки (інформатика), математика, медицина, психологія, соціальна робота, соціологія, хімія, економіка і інженерні науки, які поділяються на цивільне будівництво, машинобудування, виробничі технології, хімічні технології та електротехніку.

Перший випуск U-Multirank вийшов в 2014 році. UMultirank заснований Центром вищої освіти (Німеччина), Центром вивчення політики вищої освіти (Голландія) на замовлення Європейської Комісії.

Система нового багатомірного рейтингу (U-Multirank) була офіційно прийнята наприкінці січня 2013 року в Дубліні Європейським Союзом в якості альтернативи вже усталеним рейтинговим системам.

Основною метою U-Multirank є формування об'єктивного уявлення про різні сфери діяльності ЗВО. За своєю сутністю, рейтинг є унікальною базою даних провідних ЗВО світу. Це дозволяє абітурієнтам, студентам та іншим зацікавленим особам порівнювати університети за різними параметрами.

Зокрема, за допомогою інструментарію рейтингової системи можна формувати вибірку навчальних закладів за своїми уподобаннями (країна, працевлаштування випускників, рівень освіти і т.д.).