Помилка

[SIGPLUS_EXCEPTION_CREATE] Insufficient file system permissions to create the file or folder root/images/content/news/2019/06/07/2/thumbs/60s60.

Вітаємо призерку Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу проектів з екологічного та енергетичного менеджменту Гнилицьку Віту, студентку факультету ЕУОТ, яка отримала диплом ІІІ ступеня.

Вітаємо призерку Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу проектів з екологічного та енергетичного менеджменту, який проходив у рамках ІІІ Міжнародного екологічного форуму «Еко Форуму-2019» 31 травня у м. Запоріжжі, студентку V курсу групи ДЕУ-ПТБ18мг факультету ЕУОТ спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Гнилицьку Віту, яка отримала диплом ІІІ ступеня. Науковий керівник – доцент кафедри економіки та організації діяльності суб’єктів господарювання, к.е.н., доц. Чобіток В.І.

Велика подяка організаторам Міжнародного екологічного форуму «Еко Форуму-2019», Міністерству освіти і науки України, міській раді м. Запоріжжя, керівництву та організаторам Запорізького національного університету за високий ступінь організації наукового заходу, учасникам за актуальні доповіді.

Бажаємо подальших творчих успіхів!

{gallery}news/2019/06/07/2{/gallery}