Помилка

[SIGPLUS_EXCEPTION_CREATE] Insufficient file system permissions to create the file or folder root/images/content/news/2019/06/14/1/thumbs/60s60.

Студентки УІПА стали переможницями міського конкурсу студентських проектів «Харків – місто молодіжних ініціатив»

12 червня ректор Української інженерно-педагогічної академії проф. Коваленко О.Е., декани факультетів та студенти взяли участь в урочистому прийомі переможців міського конкурсу студентських проектів «Харків – місто молодіжних ініціатив» в Харківській міськраді.

Серед переможців конкурсу – і студентки Української інженерно-педагогічної академії.

Учасниками зустрічі з міським головою Геннадієм Кернесом стали також автори 50 проектів-переможців (10 перших місць, 20 – других, 20 – третіх), а саме: 87 студентів з 18 закладів вищої освіти Харкова. Всього ж у конкурсі брали участь 1240 студентів.

Серед переможців конкурсу студентки факультету економічних, управлінських та освітніх технологій Лотоцька Єлизавета і Кравцова Єлизавета, які посіли І місце в номінації «Розумному місту – креативна молодь» і студентка технологічного факультету Клименко Дарина, яка посіла ІІІ місце в цій же номінації.

Конкурс проходив у чотирьох номінаціях: «Рідному Харкову – сталий розвиток», «Розумному місту – креативна молодь», «Харків – місто відкрите, творчий, толерантний» і «Харків – територія успішної кар'єри».

Міський конкурс студентських проектів «Харків – місто молодіжних ініціатив» пройшов за ініціативи Геннадія Кернеса вже в четвертий раз.

Вітаємо студентів та бажаємо їм нових перемог!

{gallery}news/2019/06/14/1{/gallery}