Професори УІПА взяли участь у міжнародній конференції ACIT’ 2019

Професори кафедри інформаційних комп’ютерних технологій і математики Литвин Олег Миколайович та Литвин Олег Олегович отримали грант на участь у міжнародній конференції 9th International Conference on Advanced Computer Information Technologies (ACIT’ 2019), що проходила у Чеській республіці, м. Чеські Будейовиці.

З 5 по 7 червня вони зробили дві доповіді в ході проведення ACIT’ 2019 та прийняли участь у обговоренні сучасного стану та напрямків розвитку інформаційних комп’ютерних технологій. Матеріали конференції будуть видані у колективній монографії, що реферується у наукометричній базі Scopus.