Представники УІПА поспілкувались з учнями шкіл та ліцеєв Безлюдівки, Васищева, Хорошева та Лизогубівки

16 вересня мобільною групою Української інженерно-педагогічної академії з профорієнтаційної роботи у складі заступника декана з навчальної роботи Технологічного факультету доцента кафедри технології та дизайну Нікуліної Анастасії Володимирівни, доцента кафедри менеджменту Обидєннової Тетяни Сергіївни, доцента кафедри інформаційних комп’ютерних технологій і математики Громова Євгена Володимировича, старшого викладача кафедри фізики, електротехніки та електроенергетики Кирисова Ігоря Геннадійовича та завідуючого лабораторією практичної психології Баженова Олександра Володимировича було відвідано Безлюдівський юридичний ліцей ім. І.Я. Підкопая,  на базі якого було зібрано випускників 11 класів Безлюдівської ЗОШ, Васищевської ЗОШ, Лизогубської ЗОШ, Хорошівської ЗОШ.

Майбутнім студентам було проведено презентацію, під час якої їх ознайомлено з унікальністю освіти в Українській інженерно-педагогічній академії, переліком спеціальностей,  можливостей студентського дозвілля та особливостей вступу у 2020 році. Учнів було запрошено на день абітурієнта «День українського козацтва» 11 жовтня та на підкурси з української мови та математики.

Було також проведено тестування з метою виявлення їх схильностей до певного типу професій.

Загалом на заході були присутні близько 50 випускників.