Викладачів та студентів УІПА запрошують на міжнародний тренінг-марафон «Навчання – Якість – Моніторинг»

Викладачів та студентів Української інженерно-педагогічної академії запрошують долучитись до роботи міжнародного тренінгу-марафону «Навчання – Якість – Моніторинг», який проходитиме 18-20 листопада у м. Києві.

Тренінг-марафон – це демонстрація роботи практичних психологів, бізнес-тренерів, коучерів, громадських тренерів та фахівців з освітнього тренінгу, новітніх напрямів, підходів та методів тренінгової роботи, можливість набути новий досвід, віднайти колег та однодумців, відкрити нові перспективи власного професійного зростання.

Програма

• Освітні тренінги (коучинг, активні методи навчання, моніторинг якості, моніторинг ефективності впливу, освітній менеджмент, управління закладами освіти, ефективна освітня політика, європейський освітній стандарт, професійні тренінги та ін.).
  • Бізнес-тренінги (технології продажів, ефективний PR, психологія реклами, мистецтво презентації, внутрішня та зовнішня комунікація, ефективний імідж, бенчмаркінг, технологізація продукту, організаційні конфлікти, стрес-менеджмент та ін.).
  • Громадські тренінги (розробка стратегічних планів, розробка проектів, проектний менеджмент, ефективна комунікація, міжсекторальна взаємодія, тренінги лідерства, корпораційне лідерство, гендерна взаємодія, та ін.).
  • Психологічні тренінги (особистісне зростання, гештальт-терапія, когнітивно-біхевіоральна терапія, арт-терапія, процесуальна терапія, позитивна психологія, системно-феноменологічний підхід Берта Хеллінгера, психодрама, символдрама, ігро-терапія, сімейна психотерапія та ін.).

Форми роботи:

• майстер-класи;
  • work-shops;
  • тренерські майстерні;
  • демонстраційні заняття.

Учасники отримують Сертифікат участі або Сертифікат набутих навичок (відповідає вимогам підвищення кваліфікації).

Оргвнесок за будь-які 2 дні участі (при оплаті на місці чи за перерахунком у день тренінг-марафону): 750 грн., для студентів денної форми навчання – 450 грн. Вартість 3-го дня участі – розраховується пропорційно, для студентів денної форми навчання – безкоштовно.

Реєстрація триває до: 15 листопада за посиланням