Команда Yep! Startup CLUB UEPA прийняла участь у буткемпі від Yep!Starter та Club operation team у місті Києві

Команда Yep! клубу УІПА у складі: Логвінової Олени, Кострової Тетяни та Слєпцова Олександра (факультет ЕУОТ) прийняла участь у буткемпі від Yep!Starter та Club operation team у місті Києві.

YEP! - мережа академічних стартап-інкубаторів, яка дає можливість без ризиків спробувати себе у підприємництві та запустити власний стартап за 3 місяці! На цьому тренінгу ми дізналися про стартап екосистему взагалом, нам розповіли свої секрети щодо проведення івентів, івент-менеджменту, комунікацій та нетворкінгу і ще багато-багато усього цікавого.

Якщо цікавишся стартап тематикою, запитуй про клуб Yep! Startup CLUB UEPA. Ми чекатимемо саме тебе!

Зацікавився??? Переходь за посиланням: Yep!Starter в УІПА відкриває набір студентів