Презентація програми «Харків – це модно» в УІПА

Представники кафедри технологій і дизайну (М. Рябчиков, О. Литвин, А. Нікуліна, Т. Попова, Д. Борисенко) спільно з дизайнерами України – учасниками Kharkiv Fashion Cluster (О. Єгоров – керівник Харківського кластеру легкої промисловості та дизайну, О. Бевзюк, М. Бисова, О. Фоменко, М. Киндрачук) презентували програму «Харків – це модно» для експерта німецького проекту SES проф. Вернера Ветекампа та студентів кафедри.

Метою проекта є об'єднання представників індустрії легкої промисловості для вирішення актуальних питань, а також спільне створення проектів для розвитку легкої промисловості Харківського регіону; зміцнення позицій на ринку і підвищення прибутковості; створення сприятливих умов і додаткових робочих місць для працездатної частини населення; підвищення інтересу до сфери легкої промисловості.