Викладачі УІПА зустрілись з випускниками Слобожанського

Мобільною групою Української інженерно-педагогічної академії з профорієнтаційної роботи у складі доцента кафедри фізики, електротехніки та електроенергетики Васюченка Павла Вікторовича, старшого викладача кафедри технології та дизайну Борисенка Дениса Володимировича, асистента кафедри машинобудування та транспорту Осипової Тетяни Миколаївни та завідуючого лабораторією кафедри практичної психології Баженова Олександра Володимировича 8 жовтня було відвідано Слобожанську ЗОШ, на базі якої було зібрано випускників 11 класів Липецької ЗОШ, Веселівської ЗОШ, Глибоківської ЗОШ, Елітнянської ЗОШ, Вільхівської ЗОШ, Слобідської ЗОШ, Лук`янцівської ЗОШ та Кутузівської ЗОШ.
Майбутнім студентам було проведено презентацію, під час якої їх ознайомлено з унікальністю освіти в Українській інженерно педагогічній академії, переліком спеціальностей, можливостей студентського дозвілля та особливостей вступу у 2020 році. Учнів було запрошено на профорієнтаційний захід «День українського козацтва» 11 жовтня та на підкурси з української мови та математики.
Було також проведено тестування з метою виявлення їх схильностей до певного типу професій.
Загалом на заході були присутні близько 50 випускників.