Викладачі УІПА зустрілись з випускниками Балаклійських ЗСО

24.10.2019 мобільною групою Української інженерно-педагогічної академії з профорієнтаційної роботи у складі доцента кафедри менеджменту Обидєннової Тетяни Сергіївни, доцента кафедри інформаційних компютерних технологій та математики Бондаренко Тетяни Сергіївни, доцента кафедри філософії, українознавства і політології Бакуменко Олени Олексіївни та старшого викладача кафедри харчових та хімічних технологій Гонтар Тетяни Борисівни було відвідано 5 закладів середньої освіти м. Балаклея, а саме Балаклійський НВК, Балаклійський ліцей, Балаклійську ЗОШ №1, Балаклійську ЗОШ №2, Балаклійську ЗОШ №3.

Майбутніх студентів було ознайомлено з унікальністю освіти в Українській інженерно педагогічній академії, переліком спеціальностей академії, можливостями студентського дозвілля та особливостями вступу у 2020 році. Учнів було запрошено на дні відкритих дверей щоп’ятниці з 15:00 до 17:00 години.